Ubytování

  • Nabízíme Vám velmi tiché a útulné ubytování v srdci Českého ráje, v samostatném stylovém apartmánu 2+2+1 lůžko ( 100 m2.) Apartmán je umístěn uprostřed přírody, s nádherným výhledem na panorama Českého ráje, Turnova, Bezdězu a horu Ještěd. Nachází se na okraji malebné obce Mašov, pod skalní rozhlednou Hlavaticí, za kterou začíná „Zlatá stezka Českého ráje“ ( kolem hradu Valdštejn, Kopicova statku, skrz Hruboskalské skalní město, na zámek Hrubou skálu, podtrosecká údolí a hrad Trosky).
  • Apartmán má dvě samostatné uzamykatelné ložnice, WC, koupelnu s vanou, balkon s křesílky, obývací místnost s vybavenou kuchyňkou a spíží. Vybavení – B/TV, SAT, CD/MC, radiobudíky, lednice, mrazák, mikrovlnka s grilem, el. sporák s troubou, kávovar, rychlovarná konvice, toustovač, topinkovač, vaflovač, vysoušeč vlasů, mapy a prospekty. Interiér apartmánu je vybaven dobovým, starožitným modřínovým nábytkem. V suterenu je také druhé WC a předsíň s možností uskladnění kol a sportovních potřeb.
  • Máte zde také možnost využití upravené zahrady s venkovním zastřešeným sezením, krbem, ohništěm, grilem, udírnou, šipkami, lehátky a houpacími sítěmi. Wi-Fi připojení je pro hosty zdarma.
  • Ubytování je možné pouze bez domácích zvířat a kouření je povoleno jen na balkoně vybaveném křesílky, nebo na zahradě. Místo pro kola a sportovní potřeby je v objektu, parkování aut před domem.
  • Poznávací  dovolená  v  Českém  ráji,  je  vhodná  pro  rodiny  s  dětmi  od  10  let.
  • Odjezd hostů bývá obvykle v dopoledních hodinách, nebo dle domluvy s majiteli.
  • Apartmán se nachází na okraji obce Mašov – 1 km. od Turnova, ¾ hod. od Prahy         : po dálnici R10 z Černého mostu, směrem na Mladou Boleslav.                                     GPS     50°57’14.24″ N       15°14’51.44″ E
  • Pohádková rozmanitost krajiny Českého ráje, představuje ráj pro milovníky aktivní dovolené, kterým může nabídnout nespočet turistických i cykloturistických tras, včetně překrásných borových lesů, skalních měst, koupání, hipoturistiky, i 46 km. splavné řeky Jizery. Můžete si také užít vzrušující výlety plné překrásných zážitků, mezi úchvatnými skalními městy plných pískovcových věží, bludišť a jeskyní…   Český ráj si můžete vychutnat také ze sedla koně, kola, koloběžky, kánoe, raftu, tandemového padáku, rogala, letadla i horkovzdušného balónu.
    Pokud máte rádi krásnou přírodu, hluboké lesy, houbaření, hrady a zámky jako vystřižené z pohádek, přírodní koupání a bohatou kulturu, potom je pro Vás ubytování v Českém ráji nejlepší volba pro strávení překrásné rodinné dovolené, která Vám může nabídnout vše, co si jen lze přát.